Archiwa tagu: tablety w Polsce

Ranking tabletów – popularne urządzenia w Polsce

Popularność nie jest sposobem na wybór tabletu, urządzenia które stają się bardzo powszechne w Polsce i zagranicą. Oczywiście rzetelny ranking urządzeń typu tablet ułatwia wybór, jednak nie gwarantuje satysfakcji użytkownika z użytkowania tego gadżetu. Popularność rośnie w tempie jakiego nawet sami producenci się nie spodziewali. Prognozowana sprzedaż na rok 2013 ciągle się zmienia. Dzisiaj szacunki wskazują na 2 000 000 szt.

Rok temu nikt nie myślał jeszcze o tym, że będzie czytał prasę na elektronicznym urządzeniu. Gdy pojawił się pierwszy tablet na świecie sceptycy przekonani byli, że to urządzenie nie zrewolucjonizuje sposobu korzystania z urządzeń mobilnych, a przede sam rynek.

Czytaj dalej

Sprzedaż tabletów w Polsce

Sprzedaż tabletów w Polsce kwitnie. Tablety stają coraz popularniejsze za sprawą telekomowych promocji. Sprzęt dostępny od złotówki kusi nowych użytkowników. I nic dziwnego. Urządzenia są coraz chętniej wykorzystywane do czytania prasy i magazynów. To przyszłość publikacji prasowych

W Polsce w pierwszym kwartale sprzedano 375 tys. tabletów – wynika z danych IDC, na które powołuje się portal rpkom.pl. Raptem rok wcześniej sprzedaż wyniosła 87 tys. sztuk. Dzięki promocjom, silnemu marketingowi sieci komórkowe zbierają żniwo, a to dopiero początek.

Czytaj dalej