Archiwa tagu: studia doktoranckie

Skuteczna i efektywna komunikacja z kandydatami na studia

Virtual Network Communications dzięki zwiększonej ofercie informacyjnej dociera do coraz większej liczby czytelników, dostarczając aktualnych informacji o rynku edukacji w Polsce

Ważne informacje o studiach, uczelniach, zmianach w prawie, stypendiach i ofertach specjalnych uczelni polskich dostarczane są kandydatom i ich rodzicom dzięki największej sieci informacyjnej tworzonej przez serwisy informacyjne w Polsce.

Czytaj dalej

Social Web® – autorski system obiegu informacji

Szum informacyjny na świecie jest coraz większy. Dotarcie z informacją coraz trudniejsze. Obecnie wytwarzamy 4 razy więcej informacji niż jesteśmy w stanie przyswoić. Jak zatem klient ma zainteresować się ofertą firmy skoro dociera do niego tak duża ilość informacji z czego 75% ignoruje?

social web
Efekt synergii. Nie od dziś wiadomo, że zwielokrotniony komunikat zapewnia wyższą skuteczność przekazu. Dzięki autorskiemu systemowi obiegu informacji komunikaty publikowane w serwisach informacyjnych dystrybuowane są we wszystkich dostępnych nośnikach, którymi administruje Virtual Network Communications.

Czytaj dalej